כיום, צעירים ומבוגרים רבים מכאבי ברכיים חמורים, אשר מקשים עליהם להתנהל בחיי היום יום. ללא ציוד פיזיותרפי מתאים ועשייה שוטפת של תרגילים מותאמים אישית, המצב עלול להחמיר ולהפוך לבלתי נסבל. 

מה עושים עם כאבי ברכיים – כל מה שאתם צריכים לדעת

במאמר הבא תוכלו למצוא מספר סוגים של ציוד פיזיותרפי מקצועי, אשר יעזור לכם או ליקיריכם להתמודד עם כאבי הברכיים המייאשים ולהקל על הסבל.

האם ניתן להסתמך על ההמלצות באתר כדי לדעת איזה ציוד לרכוש?

למרות החשיבות של הכרת הציוד הקיים בשוק, חשוב לציין כי כל ההמלצות שתמצאו כאן הינן המלצות כלליות, אשר מיועדות להרחבת הידע הכללי בלבד. 

לכל אדם יש צרכים רפואיים שונים. כדי לדעת מהו הציוד הפיזיותרפי שאתם באופן אישי זקוקים לו, יש לפנות לפיזיותרפיסט או רופא מומחה.

ציוד ישיבה 

קיימים מגוון כסאות מיוחדים אשר מורידים את הלחץ על הברכיים ומעניקים להן תמיכה בזמן הישיבה. בחירת כיסא צריכה להיעשות על ידי האדם ההולך להשתמש בו. רצוי לשבת על הכיסא במשך יום עבודה מלא, אם הדבר אפשרי, ולבדוק את ההשפעה שלו על מידת הכאב בשעות שלאחר מכן.

אביזרים להלבשה על הברך

קיימים מספר אביזרים שתוכלו להלביש על גבי הברך בזמן הליכה, פעילות גופנית או כל דבר אחר. הנה מספר דוגמאות לאביזרים אלו.

טייפ קינזיולוגי – טיפול חדשני

כיום, פיזיותרפיסטים רבים משתמשים בטייפ קינזיולוגי. מדובר בסוג של רצועת בד נדבקת אשר תופסת ומחזיקה את הבשר סביב הברך. את ההדבקה יש לבצע אצל איש מקצוע (פיזיותרפיסט). אל חשש, את הטייפ הקינזיולוגי לא צריך להדביק על יום, שכן אפשר להתקלח איתו והוא מחזיק על הגוף במשך שבוע ואפילו יותר. 

עם זאת, בטיפול הראשון ניתן לבקש מהמטפל שלכם שיראה לכם כיצד לבצע את הפעולה לבד בבית, וכך תוכלו להיות עצמאיים יותר.

חובק ברך

קיימים מספר סוגים של תומכי רצועות, אשר מחזיקים את פיקת הברך במקום ובכך מונעים ומפחיתים את הכאב. תומכים אלו נקראים גם בירכיות, סד לברך, ועוד.

רכישת ציוד פיזיותרפי לכאבי ברכיים

אנחנו ב-“מכל הלב” מספקים את כל הסוגים של הציוד הרפואי והפיזיותרפי לאלפי לקוחות כבר מעל לשלושים שנים. אצלנו תמצאו שירות ומקצועיות ללא רבב. כמו כן, אנחנו עובדים תוך שיתוף פעולה עם קופות החולים השונות ועם משרד הבריאות. אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בטלפון או לבצע רכישה דרך האתר עוד היום.