מנוף הרמה לקשישים הוא מוצר אשר יכול לשנות את החיים – הן עבור המטפל, והן עבור הקשיש עצמו. המנוף חוסך הרבה מאוד עבודה פיזית של הרמת הקשיש על הידיים. מה חשוב לדעת לפני שמזמינים מנוף? האם יש הבדל בין הזמנה לצורך פרטי להזמנה לצורך מוסדי? ומה לגבי תקני בטיחות? כל הפרטים לפניכם במאמר הבא.

למה צריך מנוף הרמה לקשישים?

אחד הדברים הקשים והמאתגרים ביותר בטיפול בקשישים הוא ניוד והעברה ממקום למקום. מטפלים רבים נאלצים לסחוב את המטופלים במו ידיהם, מה שיוצר עוגמת נפש עבור שני הצדדים וגם עומס פיזי רב, שעלול ליצור בעיות בטווח הארוך. 

מסיבה זו, המנוף הוא השקעה מומלצת מאוד, בעיקר אם מדובר במוסדות גריאטריים, בתי חולים ועוד. קיימים מנופים קטנים יותר שיכולים להתאים גם לקשישים סיעודיים אשר נמצאים בביתם הפרטי.

מהם הדברים שחשוב לשים לב אליהם כשבוחרים דגם מנוף?

בחירת דגם מנוף צריכה להיעשות לפי הצרכים הספציפיים של המוסד או הבית. שימו לב לפונקציות הקיימות במכשיר וכן לגודל שלו.

פונקציות שונות במכשיר

לכל מנוף הרמה יש פוטנקציות טכנולוגיות מעט שונות. בדקו מהן האפשרויות הרלוונטיות עבורכם, וודאו שאתם מסתדרים עם אופן התפעול. אם לא, בקשו הדרכה וכמובן גם הוראות הפעלה.

גודל המנוף

כפי שכתבנו, קיימים מנופים שונים. גודל המנוף הו חשוב מאוד, בעיקר אם הוא צריך להיות בשימוש גם בחללים קטנים. בדקו את המידות הן של החלל והן של המכשיר כדי לוודא שהוא יעיק ויחסום את המעבר. 

דגשים בטיחותיים למנוף הרמה לקשישים

כמו בכל ציוד רפואי אחר, גם במנוף הרמה לקשישים חשוב מאוד להשתמש במוצרים בטיחותיים ומאושרים. קיימים תקני בטיחות אמריקאיים ואירופאיים, אשר מאשרים כי המוצרים נבדקו וצויידו במנגנונים אשר משהים את פעולתם במקרה של תקלה. 

אנחנו ב-“מכל הלב” משווקים אך ורק את המוצרים האיכותיים והבטוחים ביותר, ולכן גם מעניקים עליהם אחריות ארוכת טווח בביטחון מלא. כל זאת כדי להכניק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר.

מנוף הרמה לקשישים – רכישה מכל הלב

אם אתם זקוקים למנוף הרמה לקשישים או לכל ציוד גריאטרי אחר, אנחנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר עוד היום. חברת “מכל הלב” פעילה כבר מעל לשלושים שנים ועובדת בשיתוף פעולה עם כל קופות החולים בארץ. הצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים, שנהנים משירות מצויין ומגוון מוצרים איכותיים מהשורה הראשונה.