לפעמים, אנחנו שומעים אנשים רבים מתלבטים בשאלה האם לרכוש או להחליף את מכשיר השמיעה שברשותם בדגם מתקדם יותר. מכשיר שמיעה הוא אחד הדברים אשר משפיעים בצורה מירבית על חיי היום יום, כמעט בכל רגע ובכל סיטואציה. אז איך לדעת מתי הוא הזמן הנכון להחליף את מכשיר השמיעה, ואיך זה יכול לתמוך בתפקוד בצורה חסרת תקדים? קראו את המאמר הבא.

גודל מכשיר השמיעה – עד כמה זה משנה?

גודל מכשיר השמיעה הינו פקטור אשר משפיע באופן משמעותי על נוחות השימוש. לנוחות השימוש יש השפעה רבה בבחירת המכשיר. מכשיר שמיעה קטן וקומפקטי ירגיש טוב יותר, וגם יהיה פחות בולט מבחינה ויזואלית, דבר אשר חשוב לרבים מן המשתמשים. 

האם סוג המכשיר והטכנולוגיה משפיעים על הגודל שלו?

בגדול – כן. שימו לב שקיים הבדל בגודל המכשיר בין סוגי המכשירים השונים אשר קיימים בשוק. בין היתר, תוכלו למצוא דגמים תוך אוזניים זעירים ומתקדמים, כמו גם את הדגמים הותיקים והמוכרים יותר של מכשירי שמיעה אשר יושבים מאחורי האוזן. לכל דגם היתרונות שלו – בין אם קשת מחירים משתנה או נוחות השימוש והכיוון.

איך למצוא דגם קטן וקומפקטי של מכשיר שמיעה?

אם אתם רוצים להחליף את מכשיר השמיעה באחד קטן ונסתר יותר, אתם מוזמנים להתייעץ עימנו בנוגע לדגמים הקיימים בשוק. אנחנו ממליצים שלא להתפשר ולרכוש את המכשיר המתאים ביותר לצרכים שלכם, שכן מכשיר שמיעה יכול לעשות את ההבדל בין נוחות למועקה.

האם מכשיר השמיעה שלכם מכוון כהלכה?

כאשר מרכיבים מכשיר שמיעה, יש לדאוג שהוא יהיה מכוון כהלכה – לשם כך יש להתייעץ עם גורמים רפואיים. דבר זה נכון בפרט כאשר מדובר במכשיר חדש. 

הידעתם? כיום, קיימים מכשירים אשר מאפשרים אפילו כיוון מרחוק.

האם מכשיר השמיעה נכלל בסל הבריאות? 

התשובה היא שבהחלט כן. כל אדם מעל לגיל שמונה עשרה אשר סובל מהדרדרות בשמיעה זכאי לקבל סבסוד למכשיר שמיעה שיאפשר לו להתנהל באופן שוטף בבטחה. אנחנו ב-“מכל הלב” עובדים עם כל קופות החולים, כדי להעניק לכם את השירות הטוב ביותר ואת מכשירי השמיעה המתקדמים בשוק.

רכישת מכשירי שמיעה ב-“מכל הלב”

אנחנו ב-“מכל הלב” נשמח להעניק לכם שירות בכל ימות השנה, בכל רגע ורגע. אנחנו מאמינים שציוד רפואי איכותי הוא המפתח לחיים נוחים ופשוטים יותר, ולכן מקפידים להחזיק את הפריטים האיכותיים ביותר במלאי שלנו. ניתן לבצע הזמנה בקלות דרך האתר.