אם הגעתם ליום שבו צריך לוודא שאנשים האהובים עליכם יקבלו את הציוד הרפואי הטוב ביותר, אנחנו מבינים מה עובר עליכם. ציוד רפואי ובפרט מכשירי שמיעה הוא דבר אשר יש לו השפעה אדירה על איכות החיים בכל רגע ורגע. בכתבה הבאה, אנחנו הולכים לתת לכם כמה נקודות שחשוב לזכור כאשר אתם רוצים לוודא שאתם בוחרים את מכשיר השמיעה הטוב והמתאים ביותר.

צעד ראשון: היעזרו ברופא בבחירת מכשיר השמיעה

כדי לבחור את מכשיר השמיעה המתאים ביותר עבור היקרים לכם, חשוב קודם כל להוועץ ברופא ולבקש את ההמלצה שלו בנושא. לצוות הרפואי יש היכרות גבוהה הן עם המכשירים הקיימים בשוק והן עם בעיות השמיעה על הגורמים השונים שלהן. מסיבה זו, הצעד הראשון הוא תמיד ייעוץ מקצועי – רצוי ממישהו שאתם מכירים וסומכים עליו.

זכרו שתמיד אפשר לבקש חוות דעת שניה

כמו בכל התלבטות בעלת אופי רפואי והשלכות על חיי היומיום, חוות דעת שניה היא מקובלת ביותר. אם לא השתכנעתם מההמלצה של הרופא אליו פניתם, אתם יכולים בהחלט להגיע לרופא אחר ( בין אם פרטי או דרך קופת החולים בה אתם חברים), ולבקש חוות דעת נוספת.

צעד שני: היו מעודכנים בכל החידושים הטכנולוגיים בתחום מכשירי השמיעה

עולם המיכשור הרפואי משתנה ומתפתח בכל עת. לכן, כאשר אתם ניגשים להתאים ולבחור מכשיר שמיעה, כדאי מאוד לבדוק מהם המוצרים החדשים והיעילים ביותר בשוק.

חפשו חומר קריאה גם באנגלית

אם אתם לא נרתעים מקריאה באנגלית, ניתן גם לחפש המלצות וכתבי עת רפואיים אשר בהם מתפרסמים מכשירי שמיעה חדשניים אשר יוצאים לשוק מדי פעם בפעם.

התייעצו עם מומחים 

התייעצות עם מומחים למכשור רפואי היא תמיד רעיון טוב. אנחנו ב-“מכל הלב” נשמח לענות לשיחותיכם, ולהעניק לכם מהידע ארוך השנים שלנו. 

אנחנו מאמינים שבאמצעות התאמת הציוד הנכון עבור כל אדם ואדם, ניתן לשפר את חיי היומיום במידה ניכרת ולהעלות את רווחתו של הפרט.

ציוד רפואי ומכשירי שמיעה עם “מכל הלב”

חברת “מכל הלב” פעילה כבר משנת 1991. אנו מספקים ציוד ושירותים רפואיים לאלפי אנשים בכל שנה. הדברים המובילים אותנו הם הקפדה על שירות אדיב ומקצועי, מחירים הוגנים וכמובן אמינות ואחריות על כל רכישה. צרו איתנו קשר או בצעו עוד היום הזמנה דרך האתר. אנחנו כאן בשבילכם בכל עת.